В Україні з'явився конкурс п'єс для дітей і підлітків
Вже наприкінці 2019-го року сучасних п’єс для дітей та підлітків побільшає.
Про це потурбувалось «Видавництво Старого Лева» та офіс «Львів – місто літератури» запідтримки міськради Львова було оголошено І Конкурс україномовних п’єс для дітей та підлітків «Книжка на сцені». Це проект покликаний урізноманітнити репертуар дитячих театрів, зокрема у Львові.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/knyzhka_na_sceni-2000x1160.jpg)
Взяти участь у конкурсі має нагоду кожен охочий. Відбиратимуть дев’ять кращих п’єс, що згодом вийдуть окремою збіркою, професіонали: керівники театрів Львова, культурні менеджери, видавці.
У конкурсі – три номінації. Відповідно, учасники писатимуть п’єси для трьох вікових груп:
дітей 3-6 років та 7-12 років, підлітків 13-17 років. Матеріалу для роботи у драматургів – вдосталь, адже до адаптації надається більше 20-ти сучасних книжок. Деякі з них адаптуватимуть самі ж письменники.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/646x404.jpg)
Результатом конкурсу стане видання збірника, до якого увійдуть дев’ять п’єс лауреатів. Троє авторів, що здобудуть перші місця у трьох номінаціях, отримають премії по 5 000 гривень, а п’єса переможця конкурсу зможе вийти на постановку в одному з львівських театрів».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/teatro.jpg)
П’єси на конкурс можна подавати до 15 липня включно. Якість драматичних творів оцінюватиме журі, до складу якого входять представники львівських театрів. Саме вони оберуть дев’ять найкращих п’єс, що увійдуть в одну збірку і вийдуть друком у «Видавництві Старого Лева», а також визначать переможця у кожній номінації, який отримає грошову винагороду.