Україна

В Україні створили онлайн-платформу "Як захистити дітей в інтернеті"

Школярі проводять багато часу онлайн, але це не означає, що вони вміють безпечно поводитися в інтернеті. Діти в соцмережах можуть зазнавати цькувань, грумінгу, секстингу, а з початком повномасштабного вторгнення додалися ще й загроза дезінформації.

В Україні створили онлайн-платформу

Дорослим важливо знати про можливі ризики, навчити дітей інформаційної гігієни та інтернет-грамотності, вміти налаштувати гаджети. А найголовніше – допомогти дитині уникати інтернет-загроз та знати, куди звернутися за консультацією. Для того, щоб освітяни та батьки знали, як це зробити, громадська організація Stop_sexтинг створила освітню онлайн-платформу.

На платформі дорослі знайдуть багато корисного контенту: матеріали для проведення уроків, методичні посібники, тематичні книги та фільми, VR-квест, онлайн-виставку та останні новини у сфері кібербезпеки.

Також одразу на сайті можна записатися на консультацію з психологом

https://stop-sexting.in.ua/adult/psykholoh/

та повідомити

https://stop-sexting.in.ua/adult/povidomyty/

про сексуальне насильство над дітьми.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.