#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство
Україна-суспільство

В Україні розробляється масштабний освітній телевізійний проєкт

24.03.2020 Косянчук Інна 0

За словами Президента України, формат телепроєкту має бути не лише інформативним і зручним,  а й цікавим і дітям і дорослим.

Через запровадження у країні карантину навчальний процес переноситься у дистанційний режим. Нині пропонується багато платформ і можливостей для його реалізації. Ще один варіант Президент України Володимир Зеленський обговорив з керівництвом українських телеканалів. Ідеться про реалізацію на національному телебаченні масштабного освітнього проекту для учнів 5-11 класів, які навчаються вдома

«Під час зустрічі Глава держави зазначив, що через обмежувальні заходи, запроваджені в країні з метою недопущення поширення коронавірусу, школярі перейшли на дистанційне навчання. Володимир Зеленський запропонував запустити загальнонаціональний освітній телевізійний проект, у межах якого найкращі педагоги України проводитимуть відеоуроки з різних предметів шкільної програми для 5-11 класів, а найбільші українські телеканали показуватимуть їх у своїх ефірах у найбільш зручний для дітлахів час. За словами Президента України, формат такого телевізійного проекту має бути не лише інформативним і зручним для перегляду, а й цікавим дітям, а також їхнім батькам, дідусям та бабусям, котрі залишаються вдома через карантин», повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Також ідеться про деякі нюакси реалізації проєкту. Зокрема, передбачається, що телеуроки транслюватимуться як на загальнонаціональних українських каналах, так і в ефірі низки регіональних. Також вони будуть доступні в мережі Інтернет.

«Керівництво українських телеканалів підтримало ініціативу Президента щодо необхідності виробництва та запуску такого важливого соціального проекту, зважаючи на запровадження в Україні карантину», зазначається у повідомленні.