#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Головні новини
Довкілля
Україна-суспільство

В Україні призначено міністром екології Романа Абрамовського

19.06.2020 Надiя Проценко 0

Сьогодні, 19 червня, на засіданні Верховної Ради за призначення міністром екології Романа Абрамовського проголосували 264 народні депутати. Відразу після голосування новий очільник Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів склав присягу Кабінету Міністрів.

Перш ніж очолити відомство, Роман Абрамовський обіймав посаду заступника міністра екології. Його кандидатуру на посаду міністра ще 1 червня підтримав комітет Верховної ради з питань екологічної політики та природокористування, а 3 червня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вніс до парламенту подання про призначення Абрамовського міністром екології.

Фото: Міністерство енергетики та довкілля

Як відомо, наприкінці травня цього року Кабмін вирішив відокремити Мінекології від Мінекоенерго. Таким чином було створено Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів, а Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища перейменовано в Міністерство енергетики.

Що відомо про нового міністра екології?

Роман Романович Абрамовський народився 5 жовтня 1973 року в м. Комсомольськ на Амурі Хабаровського краю (Росія). У 2006 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ.

Свою трудову діяльність розпочав у 1992 році комерційним директором ЗАТ «Юрзовнішконсульт». Аналогічну посаду обійняв у 1994 році у ТОВ «Украгробізнес». Через рік став заступником директора у ЗАТ «Консул – Моторз». З 2000 року працював гендиректором ТзОВ «Автоленд». У 2004 році став першим заступником голови правління ВАТ «ЕМЗ «Металіст», а в 2005-му – головою правління цього ж підприємства. Однак на цій посаді пробув кілька місяців, після чого його призначили першим заступником генерального директора ВАТ «Укрстальконструкція», яке очолив у 2006 році.

Потім працював заступником директора у ТзОВ «Ріола Модуль ЛТД» у 2012-2013 роках. У 2013-му став помічником-консультантом народного депутата у Верховній Раді України. Після цього з 2014 до 2015 року обіймав посаду заступника директора ТзОВ «Ріола Модуль ЛТД». З жовтня 2019 року був заступником міністра енергетики та захисту довкілля України.

Зазначимо, як повідомляв «Погляд», 29 серпня 2019 року Верховна Рада призначила склад нового Кабінету Міністрів України. Серед інших посаду міністра енергетики та екології України обійняв експерт у сфері паливно-енергетичного комплексу Олексій Оржель. Таким чином уряд об’єднав Міністерства палива та енергетики з Міністерством екології та природних ресурсів.