#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

В Україні повністю вакциновано 10 млн українців, – МОЗ

23.11.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

Від початку вакцинальної кампанії щеплено майже 13 млн людей.

Майже чверть України отримала дві дози вакцини проти COVID-19 та завершили повний курс щеплення. Курс імунізації від коронавірусу завершили 10 025 360 українців. Натомість загалом в Україні проведено 22 939 693 щеплення, повідомляє МОЗ.

Варто зазначити, що вакцинальна кампанія в Україні набирає обертів, лише за минулу добу провакциновано 270 258 людей, з них тепер повністю імунізовані – 191 051 людина.

До слова, з листопада в пунктах щеплення величезні черги і причина не лише в тому, що МОЗ розширили список професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим, а й в тому, що, як доведено, вакцинація в 11 разів зменшує ризик смертності від «Дельта».

Медики зазначають, що 88,2 % госпіталізованих із COVID-19 минулого тижня – невакциновані та не мали жодної дози антиковідної вакцини.

Нагадаємо, другий день поспіль в Україні госпіталізують більше 2 тис. людей хворих на коронавірус.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.