Суспільство
Технології
Україна-суспільство

В Україні автоматизують реєстрацію ТОВ для фізосіб

18.07.2022
Це дозволить ще більше спростити комунікацію бізнесу з державою.

В Україні автоматизують реєстрацію ТОВ для фізосіб - зображення

В Україні запустили тестування автоматичної реєстрації ТОВ для фізичних осіб. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За підрахунками мінцифрі, минулоріч автоматизація реєстрації ФОП дозволила держреєстраторам заощадити 7,2 року часу. Варто зазначити, що раніше на заповнення однієї заявки витрачалася 21 хвилина.

"Ми віримо в Україну, як країну підприємців та робимо все, щоб максимально спростити комунікацію бізнесу з державою. Всі державні послуги мають бути простими, швидкими та людяними. Автоматичні послуги не тільки зручні для людей, але і допомагають зекономити час державних реєстраторів", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Долучитися до бета-тестування нової послуги можна за посиланням. Скористатися послугою зможуть громадяни України від 18 років, які мають податковий номер та унікальний номер запису у реєстрі.

До слова, у застосунку "Дія" протягом місяця анонсовано появу близько 10 нових послуг та документів. Зокрема, на початку липня в Дії запустили бета-тест пенсійного посвідчення та е-посвідки.

Нагадаємо, нещодавно також стало відомо, що мінцифри запускає проєкт IT Generations для навчання українців ІТ-спеціальностей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.