#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Анонси
Культура
Київщина-суспільство

В столиці відкриється виставка художника Сергія Захарова присвячена війні на Донбасі

17.04.2019 Кочкина Марина 0

«Пітьма. Хроніки інверсії» 18 квітня у Києві в Національному музеї історії України у Другій світовій війни буде презентована мистецька виставка робіт, у яких автор відобразив події Донецька в 2014, свідком яких він був.

У графічних роботах відображено хроніку окупації рідного міста та днів полону митця.

Малюнки передають емоційний стан та очікування частини населення краю, є спробою осмислення реалій новонав’язаного буття.

Під час презентації відбудеться дискусія на тему «Мистецтво і війна».

У бесіді також візьмуть участь представники української інтелігенції Донбасу, які нині мешкають у Києві та Вінниці. Серед них : Сергій Захаров – випускник Донецького художнього училища за спеціальністю «художник-оформлювач», уродженець Горлівки - Петро Антип – скульптор, маляр, графік, заслужений художник України, Інна Єрмакова – фотохудожник, Олена Стяжкіна – українська письменниця, публіцистка, докторка історичних наук.

Нагадаємо, що виставка відкриється завтра, 18 квітня у Національному музеї історії України у Другій і світовій війни і триватиме з 15:00 до 16: 00.