В столиці відкрилась виставка німецьких гравюр часів Відродження
З 12 квітня кияни та гості столиці можуть познайомитися із творами німецького художника Альбрехта Дюрера.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/durer.jpg)
Колекція з 60 творів німецького автора та його послідовників, привезена з Харківського художнього музею у столичний Музей Ханенків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/073707c0a40acf72434a179df89f676c.i750x449x519.jpeg)
Трішки інформації про самого автора гравюр:
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/Albrecht-Durer-Nemesis-The-Great-Fortune-.jpg)
Альбрехт Дюрер (1471-1528) – видатний німецький художник епохи Відродження, геніальний живописець та майстер гравюри. Його значення для національної культури Німеччини настільки велике, що початок 16 століття знавці називають «епохою Дюрера».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/367823_1000.jpg)
Дюрер був першим митцем, який працював одночасно у двох техніках гравюри – на дереві і на міді, впровадивши кардинальні технічні й художні новації. А також першим, хто втілив у гравюрі такі глибокі філософські ідеї, хто спонукав глядача до таких складних роздумів, хто зумів так передати красу оточуючого світу та охопив своєю творчістю таке розмаїття фантастичних сюжетів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/4_big-1.jpg)
На виставці кожний відвідувач зможе побачити ксилографії з циклу “Життя Марії” і копії сучасника Дюрера – Маркантоніо Раймонді, виконані у техніці гравюри різцемтитульний аркуш циклу “Апокаліпсис”. Також там будуть представлені рідкісні різцеві гравюри, що належать до раннього періоду творчості митця: «Морське чудовисько», загадкові «Чотири відьми» та «Прогулянка».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56616284_10157603072109162_2641078722928574464_o-768x400.jpg)
Серед інших творів видатного автора в Музеї ханенків можна буде побачити серію «Малі Страсті», а також портрети інтелектуалів, які належать до пізнього періоду його творчості.
Нагадаємо, виставка триватиме з 12 квітня до 15 червня у Музей Ханенків, що по вулиці Терещенській, 15-17. Вартість квітка – 80 гривень.