Новини
Обухів
Культура

В Обухові виступить всесвітньовідомий бандурист


В Обухові відбудеться довгоочікуваний концерт народного артиста України, всесвітньо відомого бандуриста-віртуоза Романа Гриньківа. Захід відбудеться у п’ятницю, 12 лютого, о 19:00 у великій залі Палацу культури на Піщаній.

фото фейсбук Роман Гриньків

Окрім Романа Гриньківа для обухівчан виступатиме заслужена артистка України (бандура і вокал) Лариса Дедюх, повідомляється на сторінці ГО «Материнське серце».

Довідково про артистів

Бандуриста Романа Гриньківа сьогодні знає увесь світ. Талановитий виконавець, композитор, майстер з виготовлення бандур. Викладав у Національній музичній академії. Засновник і президент фонду «Золотий акорд». Тривалий час жив у США і Канаді. Художній керівник «Тріо Романа Гриньківа» і «Оркестру Романа Гриньківа». Лауреат низки музичних фестивалів, зокрема у Брюсселі і Торонто, етно-фестивалю «Країна мрій», Фестивалю бандури в Перемишлі, Міжнародного конкурсу «Кубок Півночі», володар гран-прі імені Гната Хоткевича.

Лариса Дедюх - українська співачка, бандуристка, педагог. Представниця камерно-академічного співу у поєднанні з грою на бандурі. Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів виконавців на народних інструментах.

Раніше «Погляд» повідомляв, що у Києві презентували проєкт концерт-холу світового рівня.

Також ми писали, що пам’ять Василя Сліпака вшанують концертами.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.