Новини
Обухів

В Обухові представили нового очільника поліції

21.07.2020 Анастасія Грицай 0

Як «Погляд» інформував раніше, після подій у Кагарлику у Броварському та Обухівському відділах поліції було призначено нових керівників. 20 липня новий очільник Обухівського відділу поліції полковник Олег Петренко офіційно приступив до роботи.

фото - Обухівський відділ поліції

Про це повідомляють в Обухівському відділі поліції. 20 липня нового керівника представив громаді очільник Головного управління Національної поліції в Київській області, полковник поліції Андрій Нєбитов. На заході також були присутні голова Обухівської РДА Олександр Гомон та прокурор Обухівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Дмитро Житник.

На своїй фейсбук-сторінці Андрій Нєбитов наголосив, що наразі є потреба підсилення Обухівської поліції та підпорядкованих підрозділів. «Це дуже важливо призначити потужного, професійного керівника, який виведе на зовсім інший рівень співпрацю громади, органів влади і поліції, підтримає особовий склад і відновить довіру суспільства», – зауважив очільник поліції Київщини та додав: «Мені дуже приємно, що саме Олег Петренко, наш поліцейський кризис-менеджер, без зайвих прохань погодився взяти на себе відповідальність за відновлення боєздатності поліції Обухівщини і прилеглих районів. Сподіваюсь на вашу підтримку і розуміння. Разом зробимо Київщину безпечнішою!».

Скрін з відеоархіву "Погляду"

Відомо, що Олег Петренко вже був керівником кількох відділів поліції на Київщині: Баришівського, Переяслав-Хмельницького, Ірпінського і Броварського. Узагалі на керівних посадах Олег Григорович працює з 2008 року.

«Погляд» неодноразово висвітлював кадрові зміни, пов’язані з Олегом Петром:

Олег Петренко – новий очільник Броварського відділу поліції

Олег Петренко — новий керівник ірпінської поліції

Кадрові зміни: начальник Ірпінського відділу поліції Олег Петренко йде з посади