Події
За кордоном

В ОАЕ посеред пустелі побудують найбільшу у світі скульптуру

04.02.2022
Масштабний проєкт планують реалізувати у пустелі Лівії, що неподалік від Абу-Дабі.

В ОАЕ посеред пустелі побудують найбільшу у світі скульптуру - зображення

Як повідомило видання ArchDaily, йдеться про гігантську піраміду – проєкт отримав назву "Мастаба" – яка має стати найбільшою у світі сучасною  скульптурою. Піраміда складатиметься зі 410 тисяч металевих бочок.

Піраміда сягатиме 150 метрів у висоту й 300 метрів у довжину, що більше за розміри справжньої піраміди Хеопса. Ідея скульптури належить нині покійним художникам-концептуалістам Христо Явашеву і Жанні-Клод де Гієбон.

В ОАЕ посеред пустелі побудують найбільшу у світі скульптуру - зображення

Реалізувати проєкт планує племінник Христо Явашева – Володимир Явашев.

Наразі художник чекає схвалення уряду ОАЕ на реалізацію проєкту, а на будівництво загалом має піти близько 3 років. Явашев каже, що інсталяція його дядька створить “барвисту мозаїку, яка повторює ісламську архітектуру”.

Раніше повідомлялося, що у Києві з’явилася міні-скульптура, присвячена боротьбі з домашнім насильством. За задумом авторів, скульптура символізує об’єднання зусиль у боротьбі з насильством.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.