Новини
Київ

У Києві з’явилася міні-скульптура, присвячена боротьбі з домашнім насильством

26.11.2021 Бобрик Юлія 0

Вона має стати символом відновлення людей, які пережили насильство.

КМДА

Про це повідомили в КМДА.

У київському сквері імені Котляревського до міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» встановили міні-скульптуру «Дерево допомоги», яке прикрасили символічними «долоньками».

За задумом, міні-скульптура символізує об’єднання зусиль у боротьбі з насильством, натомість долоньки – знак подяки усім небайдужий, хто допомагає у розбудові системи надання допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства.

Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства» проходить щороку із 25 листопада до 10 грудня з метою привернути увагу громадськості до проблеми насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок.

Нагадаємо, 25 листопада з 17:00 до 22:00 Парковий міст через Дніпро (Пішохідний міст) та Арку дружби народів у Києві з нагоди початку Міжнародної соціальної акції «16 днів проти гендерного насильства» підсвітили помаранчевим кольором.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.