#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Всесвіт

В NASA назвали 12 претенденток на «перший крок для жінки» на Місяці

19.06.2019 Бобрик Юлія 0

У космічному агентстві підготували список з 12 жінок-астронавтів, у яких є шанс першими ступити на поверхню Місяця, пише Daily Mail.

Повернення на Місяць відомство планує до 2024 року. Натомість американська місячна програма буде називатися «Артеміда». На борту першого корабля, на думку NASA, обов'язково повинна бути жінка.

Це може бути Енн Макклейн, яка зараз перебуває на МКС і повинна повернутися 25 червня.

Інший фаворит – інженер Кристина Кох, яка теж зараз працює на МКС. Планується, що в цей раз вона проведе в космосі в цілому 328 днів. Це буде абсолютний рекорд серед жінок і другий результат після астронавта Скотта Келлі, який пробув на орбіті 340 днів.

Ще дві претендентки – біолог Джессіка Меїр і льотчиця Ніколь Манн, які в даний час проходять підготовку до відправки на МКС.

У 2016 році всі чотири жінки заявляли, що вони готові відправитися на Марс, так що, швидше за все, не будуть заперечувати і проти Місяця.

Або ж NASA може зупинити свій вибір на Суніте Вільямс, досвідченому астронавту, яка незабаром вирушить у космос в третій раз. Правда, в 2024 році їй виповниться 58 років. Але, якщо врахувати, що астронавту Джону Глену було 77 років, коли він полетів в космос, вік тут не перешкода.