Новини
Київщина

В Київську область доправили більш ніж 2,5 тис доз протиправцевої сироватки

28.07.2021 Валерія Савенко 0

Міністерство охорони здоров’я направили близько 18 тис доз протиправцевого антитоксину «Імуноглобулін людини протиправцевий» до регіонів України.

Про це повідомляє КОДА.

Препарат призначають хворим на інфекційні захворювання, що можуть закінчитися летально, в тому числі хворих на правець. За відсутності медичної допомоги ймовірність смерті від правця майже стовідсоткова.

Київська область отримала 2 917 доз препарату.

Правцевий антитоксин закуплено за кошти Державного бюджету на 2020 рік за бюджетною програмою «Громадське здоров’я та заходи боротьби з епідеміями». Загальна вартість поставки становить 31 646 280 грн.

Фото: МОЗ

«Вакцинацію для профілактики правця, дифтерії та кашлюка відповідно до Календаря щеплень здійснюють у 2 місяці (перше щеплення), у 4 місяці (друге щеплення), у 6 місяців (третє щеплення), у 18 місяців (четверте щеплення). Ревакцинація відбувається у 6 років та 16 років. З 26 років планова ревакцинація для дорослих обов’язкова щодесять років.

Вакцина від правця та дифтерії безоплатна для дітей та дорослих. Для найкращого захисту варто робити щеплення вчасно.

При появі перших симптомів правця, негайно звертайтеся до свого сімейного лікаря!»

ІА “Погляд” вже повідомляв, що на Київщині щодня збільшується кількість центрів вакцинації від ковіду.

Ми розповідали також, що в Україні діє гаряча лінія для підтримки батьків після пологів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.