Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

В Інституті серця зникло світло під час оперування дитини (ВІДЕО)

Незважаючи на це, операцію продовжили, підключивши генератори.

У київському Інституті серця зникло світло під час оперування дитини. Про це повідомив директор медустанови Борис Тодуров. Незважаючи на це, операцію продовжили, підключивши генератори.

"Так приходить "російський світ". Сьогоднішній ракетний обстріл Києва забрав кілька життів киян, занурив місто у темряву та холод. В Інституті Серця 190 пацієнтів та 300 співробітників. Ось уже кілька годин нема води. поки справляємося самотужки, але з кожною годиною все важче. Продовжуємо робити лише екстрені операції. Ніч проведемо у клініці, треба контролювати ситуацію. дякую всім співробітникам за злагоджену та самовіддану роботу. У цій нестандартній ситуації ми не втратили жодного хворого. Дякую київським комунальним службам за підтримку. Наш медичний фронт ми триматимемо до переможного кінця", -

керівник Інституту серця Борис Тодуров

Про наслідки ракетного удару по Україні 23 листопада дивіться в сюжеті "Погляду".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.