Новини
Новини Київської області
Ірпінь
Вибори

В день виборів партія «Нові обличчя» веде агітацію в Ірпені


Сьогодні, 31 березня, в день виборів «Нові обличчя» веде агітацію в Ірпені. Молодих людей, що роздавали листівки, в одязі із символікою політичної партії бачили в районі вулиць Садова та Гагаріна в Ірпіні.

Нагадаємо, що 30 березня, з 00:00 на Україні почався «день тиші» перед виборами президента країни. В останню добу перед днем голосування повністю забороняється будь-яка агітація. Проте у день “тиші” до поліції надійшло щонайменше 159 заяв про порушення виборчого законодавства.

Також нагадаємо, що нещодавно в Ірпені стався гучний скандал, головними фігурантами якого були «Нові обличчя». Представники цієї політичної партії організували в міській раді тіньовий штаб Порошенка.

А в останні дні перед першим туром виборів Президента в редакцію from-ua потрапив перелік конкретних учасників «сітки» підкупу виборців штабом Петра Порошенка. Організатором сітки є екс-мер міста Володимир Карплюк. У документі представлені 15 сторінок реальних імен і телефонів жителів міста, які задіяні в майбутній фальсифікації волевиявлення громадян.