Урок волонтерства: Бучанську гімназію №2 відвідала українська співачка і телеведуча Ольга Цибульська
![Урок волонтерства: Бучанську гімназію №2 відвідала українська співачка і телеведуча Ольга Цибульська Урок волонтерства: Бучанську гімназію №2 відвідала українська співачка і телеведуча Ольга Цибульська - зображення](/storage/resized/lg/news/9aab6145-17e0-4fec-b308-323b4939ef6a/2023-11-21-17.36.00.jpg)
Бучанську гімназію №2 відвідала відома українська співачка і телеведуча Ольга Цибульська. Вона разом із представниками благодійного фонду "Твори добро, бро" та менеджером ГО "Рух Олександра Педана JuniorS" провела для учнів урок волонтерства.
Про це повідомляє Бучанська міська рада.
![Урок волонтерства: Бучанську гімназію №2 відвідала українська співачка і телеведуча Ольга Цибульська Урок волонтерства: Бучанську гімназію №2 відвідала українська співачка і телеведуча Ольга Цибульська - зображення](/storage/resized/lg/news/9aab6145-17e0-4fec-b308-323b4939ef6a/2023-11-21-17.36.05.jpg)
Як відомо, на заході діти дізналися, як маленькими кроками можна досягти значних результатів, і як долучитися до волонтерського руху в Україні.
Школярі разом з зірковою гостею станцювали руханку і зробили спільні фото. Всі чудово і корисно провели час, а наостанок учні подякували організаторам за цікаву зустріч.
![Урок волонтерства: Бучанську гімназію №2 відвідала українська співачка і телеведуча Ольга Цибульська Урок волонтерства: Бучанську гімназію №2 відвідала українська співачка і телеведуча Ольга Цибульська - зображення](/storage/resized/lg/news/9aab6145-17e0-4fec-b308-323b4939ef6a/2023-11-21-17.36.02.jpg)
Зазначимо, що шкільні уроки волонтерства проводяться у рамках проєкту, ініційованого ГО "Українська Волонтерська Служба" спільно з ГО "Рух Олександра Педана JuniorS" за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту.
Нагадаємо, як Американський шеф-кухар та зірка відомого телепроєкту “Мастершеф” Ноа Сімс приїхав у Бучу, щоб нагодувати людей піцою. Гастрономічним волонтерством в Україні він займається від початку повномасштабного вторгнення.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.