#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Культура
Україна-суспільство
Політика

Уповноваженим із захисту державної мови став Тарас Кремінь

08.07.2020 Косянчук Інна 0

Кабінет Міністрів схвалив кандидатуру мовного омбудсмена.

Фото з Фейсбук-сторінки Тараса Кременя

Сьогодні, 8 липня, уряд призначив Тараса Кременя Уповноваженим із захисту державної мови. Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Він побажав сил та витримки мовному омбудсмену, зазначивши, що перед ним стоїть непростий виклик і багато завдань.

«Сподіваюсь, офіс омбудсмена запрацює уже найближчим часом. Створення секретаріату зі штатом до 50 людей – проголосували на засіданні два тижні тому», - пояснив Ткаченко.

Тарас Кремінь у Фейсбук-мережі так прокоментував своє призначення: «Здоровий глузд переміг: нарешті обрано Уповноваженого із захисту державної мови. Крізь терни - до зірок».

За повідомленням ресурсу Чесно, Тарас Кремінь народився на Миколаївщині. Закінчив Миколаївський національний університет і має спеціальність “вчитель української мови та літератури, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури”. Відмінник освіти України. Кандидат філологічних наук. Також Кремінь закінчив докторантуру. Народний депутат 8 скликання, Тарас Кремінь очолював підкомітет з питань дошкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти, а також забезпечення реалізації права на освіту осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, територія проведення АТО та територія населених пунктів на лінії зіткнення, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Як повідомляв "Погляд", мультфільм українки невдовзі побачать на Каннському кінофестивалі.