#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна-суспільство

Укрпошта vs Міноборони: перемогли військовики

19.02.2021 Дар'я Сафронова 0

Через висловлений протест Генштабу ЗСУ було обрано нову дату для презентації і першого погашення поштових марок під назвою “Збройні Сили України. Сухопутні війська”.

Фото: Укрпошта

Нагадаємо, Укрпошта планувала ввести в обіг марки "Збройні сили України. Сухопутні війська" 23 лютого. У Генштабі збройних сил виступили категорично проти обрання цієї дати, і нагадали, що саме цього дня Російська Федерація, яка веде війну проти України, відзначає день захисника Вітчизни і день військової слави Росії.

У відповідь в Укрпошті наголосили, що 23 лютого було обрано лише як інфопривід для привернення уваги до марок, і завжди підтримувала українську армію. Адже тільки за часи російської окупації підприємство випустило більше 20 художніх марок патріотичної тематики, що уже зібрали безліч прихильників в Україні та світі.

"Цю дату обрали як інфопривід для привернення уваги до марок, і як ознаку того, що ця сторінка історії давно в минулому і нам у сучасній Україні є, що протиставити агресору. І жодним чином не з метою вшанувати день радянської армії, а навпаки - української. Однак така ініціатива була сприйнята неоднозначно – думки українців розділились", -

Укрпошта

Тож для введення марок цієї серії зрештою було обрано нову дату - 14 березня - День добровольця.

А, сьогодні, 19 лютого, вводяться в обіг та вважаються дійсними для оплати послуг поштового зв'язку 130 тис. примірників нової поштової марки "Орден Героїв Небесної Сотні".

"Вчора було багато дискусій і суперечок, як правильно і хто більше патріот. Сьогодні ж час мовчки згадати тих, чия сміливість і самовідданість відкрили нову сторінку в історії нашої країни, тих, хто загинув, щоб кожен з нас мав шанс жити. І хотілося б, щоб ми всі щодня доводили, що не дарма", -

генеральний директор АТ "Укрпошта" Ігор Смілянський

Раніше ми писали, що Укрпошта випустила незвичайну марку “Козаки” з доповненою реальністю, що дасть можливість надіслати “живого” листа. А до 150-річчя від дня народження Лесі Українки презентували поштові марки з героями мультфільму "Мавка. Лісова пісня". Випущено і поштові марки, присвячені Межигір’ю.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.