Новини
Україна

Укрпошта випустила нову серію марок до дня ЗСУ (ВІДЕО)

Частина коштів, зібраних від продажу марок, буде спрямована на допомогу ЗСУ.

"Укрпошта" ввела в обіг поштовий випуск "Зброя Перемоги". На цих марках зображені різні види озброєння, яке використовують українські захисники.

Цей випуск – благодійний та здійснений за сприяння Міністерства оборони України та ДК "Укроборонпром". Частина коштів, зібраних від продажу марок, буде спрямована на допомогу ЗСУ.

Усього надрукували 200 тисяч примірників. Вартість маркового аркушу – 90 гривень.

На аркуші – 6 поштових марок із зображеннями зразків зброї українського та закордонного виробництва, що допомагає українських захисникам знищити ворога. "Вільха" – реактивна система залпового вогню, "Нептун" – протикорабельний ракетний комплекс, "Стугна-П" – переносний протитанковий ракетний комплекс, призначений для ураження рухомих та нерухомих броньованих цілей; "Байрактар ТБ2" – безпілотний літальний апарат , а також "Джавелін" і "M142 Хаймарс".

Нагадаємо, в вересні Укрпошта випустила новий патріотичний конверт "Ласкаво просимо до пекла". Натомість 1 вересня Укрпошта випустила марку з Патроном. Також влітку вийшла нова воєнна поштова марка, на якій зображено трактор із прапором країни, який тягне російський танк.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.