Українські пластуни привезуть із Відня Віфлеємський вогонь миру
Естафета поширення символу миру та злагоди розпочалася в Австрії. Там скаути світу, зокрема, й пластуни отримали Віфлеємський вогонь. Про це йдеться на сторінці Пласт - український скаутинг.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1412918.jpg)
"Вже сьогодні прямим авірейсом Відень-Київ Вогонь потрапить до України. А згодом — він потрапить і до українців: церков, сиротинців, військових частин…Поширення Вифлеємського вогню миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа",- йдеться у дописі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80199119_10156773371362393_6406605889976926208_o.jpg)
Вифлеємський вогонь можна отримати у найближчому осередку Пласту, дізнавшись про передачу Вогню в окремому місті.