#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Головні новини
Здоров'я
Україна-суспільство

Українські діти підуть до школи 1 вересня за розробленими правилами

15.07.2020 Надiя Проценко 0

До початку навчального року лишилось півтора місяці, але всіх батьків вже зараз турбує головне запитання: чи готувати дітей до навчання в школах? 15 липня на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов запевнив, що діти підуть до школи 1 вересня, однак за певними правилами, які поки що розробляються фахівцями МОЗу і Міносвіти та науки.

фото - pxhere.com

За словами міністра, правила відвідування шкіл у новому навчальному році планується подати на розгляд уряду вже наступного тижня, щоб заклади мали час підготуватися до початку навчального процесу.

«Разом з Міністерством освіти та науки ми аналізуємо ситуацію, дивимось, як це організовано за кордоном, хочемо взяти найкращі практики, щоб навчальний процес був максимально комфортний і безпечний», – наголосив Степанов.

фото з архіву "Погляду"

Поки відомо лише, що обов’язковим буде:

  • температурний скринінг працівників та дітей;
  • наявність масок у батьків, які приводять дітей до школи;
  • наявність у закладах антисептиків і використання їх дітьми під наглядом викладачів.

«За температури 37,2°С і вище ні працівники, ні діти не можуть допускатися до роботи чи навчання», – додав очільник МОЗу.

фото з архіву "Погляду"

Цікаво, що навчальний рік 2020/2021 у МОН вирішили назвати “Роком математичної освіти”. Таким чином в українських школах посилять вивчення математики.

Нещодавно "Погляд" інформував, що у Міністерстві освіти і науки не планують переводити школи на дистанційне навчання. Навчальний рік традиційно розпочнеться 1 вересня. А ось формат, у якому працюватимуть навчальні заклади, залежатиме від того, якою буде епідеміологічна ситуація в Україні.

Зауважимо, що станом на 15 липня в Україні за минулу добу зафіксовано 836 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 61 у дітей та 41 у медичних працівників. Тих, хто поборов COVID-19, трохи більше – 977.

Усього в Україні налічується 55 607 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1427 летальних, а 28131 пацієнт одужав.