Українське національне вбрання презентували на виставці в японській столиці
18 листопада в токійському фешнколеджі «Bunka Fashion College» було відкрито виставку українського традиційного одягу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75336342_1213526782182144_1185784116159709184_o.jpg)
Проект реалізується Посольством України в Японії, об’єднанням українців в Японії «Краяни» та вищезазначеним коледжем за сприяння мистецької асоціації «Японія-Україна».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76751730_1213526795515476_5579389618194743296_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78629010_1213526895515466_346510256269950976_o.jpg)
На виставці представлені 17 самобутніх костюмів з 16 регіонів України, а також рушники з Центральної України з колекції пані Олени Скрипки. Захід триватиме до 22 листопада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76197486_1213526868848802_717730696344371200_o.jpg)