Новини
Україна-суспільство
Хороші новини

Українська Вікіпедія проводить конкурс «шкільних» статей

05.11.2020 Косянчук Інна 0

Конкурс «Вікіпедія для школи» відбувається у семи категоріях — всесвітня історія, зарубіжна література, інформатика, математика, мистецтво, фізика і англійська мова. Переможцям обіцяють сувеніри та цінні призи.

 

Ілюстрація з сайту blog.wikimedia.org.ua

Із 20 жовтня до 20 грудня українська Вікіпедія проводить конкурс «Вікіпедія для школи».

«У межах цього конкурсу ми запрошуємо педагогів — шкільних вчителів, університетських викладачів та інших спеціалістів — долучатися до написання статей на теми шкільної програми. Конкурс обмежений сімома предметами: всесвітня історія, зарубіжна література, інформатика, математика, мистецтво, фізика і англійська мова (остання номінація присвячена перекладу вибраних статей англійської Вікіпедії)», повідомляє ресурс blog.wikimedia.org.ua.

Реєстраційну форму можна заповнити за посиланням. Після реєстрації необхідно приєднатися до програми відповідного предмету на Панелі програм і подій – технічному інструменті, який використовується для Освітньої програми Вікіпедії. Саме там потрібно фіксувати усі створені в межах конкурсу статті. Детальні інструкції щодо цього – за посиланням.

Більше про конкурс можна дізнатися за посиланням.

Коли конкурс завершиться,  журі обере переможців у кожній категорії. Ними стануть конкурсанти, що наберуть найбільше балів у категорії — тобто матимуть найбільший якісний внесок. Переможці отримають призи: сертифікати інтернет-магазинів та сувеніри із символікою Вікіпедії.

Контакт для запитань та пропозицій –  [email protected].

Як повідомляв «Погляд», парламент прийняв у першому читанні проєкт закону про держбюджет. Зокрема уряд запланував майже 90 млн грн на будівництво нових дитсадочків на Черкащині та Київщині.