Новини
Культура
Україна-суспільство

Українська марка отримала нагороду європейського поштового конкурсу


Поштова марка-легенда «Листоноша Федір Фекета» виграла срібло в конкурсі PostEurop на найкращу марку Європи 2020.

фото Укрпошта

​​Українська марка присвячена Федору Фекеті — закарпатському листоноші, який щодня долав десятки кілометрів, щоб доставити пошту, повідомляє Укрпошта. ​​Почесне друге місце наша поштова марка розділила ще з двома учасниками - марками Фарерських островів та Швейцарії, що стало безпрецедентним випадком за всю історію проведення конкурсу

​​Федір Фекета (1789 – 1838) працював листоношею та щодня протягом 30 років пішки доставляв кореспонденцію в будь-яку пору року за будь-якої погоди. Його шлях пролягав гірськими стежками, де доводилося перебиратися через гірські річки

Раніше «Погляд» повідомляв, що з нагоди Дня українського добровольця у Центральному будинку офіцерів ЗСУ урочисто презентували перше погашення поштових марок «Збройні Сили України. Сухопутні війська».

Також ми розповідали, що Укрпошта в серії марок «Її величність – жінка» випускає не просто марку до 8 березня, а марку у жанрі «ню», на яких будуть зображені полотна вітчизняних художників з оголеними жінками.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

?

​​Тираж марки — 100 000 примірників.​Номінал — Z (еквівалент 1 дол. США).​Автор випуску - Ірина Медведовсь