#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Технології

Українська "Дія" отримала "Каннського Лева"

23.06.2022
Тим самим Україну визнали креативної цифрової країною.

Українська
Фото: Fedorov

На міжнародному фестівали український додаток "Дія" отримав "Каннського Лева". Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

"Бронзовою статуеткою Дію відзначили в категорії Creative Business Transformation. Дякую нашій команді та Fedoriv Agency. Тепер офіційно креативна цифрова країна!", –

міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров

Cannes Lions – це міжнародний фестиваль креативників. "Каннські Леви" – найбільш бажана та шанована нагорода у рекламній та творчій індустрії.

Нагадаємо, напередодні додаток "Дія" увійшов до шортлиста міжнародного фестивалю креативників "Каннські леви 2022" та шанс отримати нагороди у двох категоріях – "Service Design" та "Experience Transformation".

Нагадаємо, в травні міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров увійшов до рейтингу цифрових лідерів Європи та посів перше місце у категорії Rulebreakers. Також нещодавно Україна потрапила в топ-20 країн світу за рівнем розвитку екосистеми даних.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.