Новини
Україна
Технології
Новини світу

Федоров увійшов до рейтингу цифрових лідерів Європи

Міністр цифрової трансформації України посів перше місце у категорії Rulebreakers.

Федоров увійшов до рейтингу цифрових лідерів Європи - зображення

Віце-прем'єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров увійшов до рейтингу цифрових лідерів Європи Politico Tech 28 та посів перше місце у категорії Rulebreakers.

На думку експертів, Федоров перетворив своє міністерство на епіцентр цифрової війни проти Кремля: "Його команда найняла тисячі українських та іноземних кіберекспертів як для боротьби з російськими атаками, так і для виявлення можливих уразливостей Кремля, щоб Київ міг перейти в наступ".

"Звісно, війна змінила наші плани. Але ми вже написали концепцію нового цифрового шляху України, організаційної структури та підходів до роботи. Проте наша головна місія залишається незмінною – побудова найзручнішої цифрової держави. Впевнений, що після перемоги для нас відкривається нове вікно можливостей. Наша команда зараз вже формує стратегічний план з розвитку українського ІТ після війни, який відповідає потребам і цілям індустрії. Наша мета на найближче майбутнє – трансформація ІТ із сервісного в продуктове", –

віце-прем'єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров

Tech28 – новий рейтинг американського видання Politico, що включає 28 найважливіших персон, що стоять за технологічною революцією у Європі. До цього списку вже встигли потрапити Даніель Ек (Spotify), Хелле Торнінг-Шмідт (Facebook), Патрік та Джон Коллісон (Stripe) та інші техреформатори.

Нагадаємо, нещодавно Україна потрапила в топ-20 країн світу за рівнем розвитку екосистеми даних.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.