#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Технології

Україна в топ-20 країн світу за рівнем розвитку екосистеми даних

13.05.2022
Україна має однакову кількість балів з Австралією та Фінляндією.

Україна в топ-20 країн світу за рівнем розвитку екосистеми даних - зображення

Україна увійшла до топ-20 країн світу за рівнем розвитку екосистеми даних. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

"Сьогодні вийшов перший Global Data Barometer — міжнародне дослідження, що оцінює стан розвитку сфери даних для вирішення нагальних суспільних проблем у 109 країнах світу. Україна отримала 55 балів та увійшла в двадцятку лідерів", –

міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров

До слова, лише 7 країн отримали вище 60 балів – США, Нова Зеландія, Великобританія, Південна Корея, Франція, Канада та Естонія. Ще 13 країн отримали від 50 до 60 балів, серед яких і Україна. Всі інші країни отримали менше 50 балів.  Цікаво, що Україна має однакову кількість балів  з Австралією та Фінляндією.

Зазначається, що дослідження було проведено з травня 2019 року по травень 2021 року за допомогою більше 100 міжнародних експертів. Оцінювали різні показники та напрями в сфері розвитку екосистеми даних – управління даними, спроможність, доступність, використання та вплив даних для суспільного блага.

Нагадаємо, Україна цьогоріч піднялася в рейтингу паспортів світу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.