Новини
Суспільство
Українка
Київщина-суспільство

Українка, що на Київщині, закупить 60 генераторів та побудує нові укриття

Наразі в місті працюють над розробкою схеми локацій для установки генераторів та вже провели переговори з компанією, яка будує укриття.

Українка, що на Київщині, закупить 60 генераторів та побудує нові укриття - зображення
Фото ілюстративне

Місто Українка, що на Київщині, планує закупити 60 генераторів та побудувати нові укриття. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив мер міста Олександр Туренко.

За словами очільника Українки, минулого понеділка через ракетні обстріли росіян громада постраждала, зашишившись на добу без води, світла та, подекуди, зв’язку. Тому на засіданні виконкому Української міської ради було прийнято рішення щодо закупівлі генераторів, подовжувачів, дизельного палива.

"Попередньо ми спілкувались із фахівцями ДСНС, врахували пропозиції та побажання старост, відповідальних за роботу об’єктів і установ, які функціонують на території громади. Саме на основі цього зроблені прорахунки щодо необхідності придбання 60-ти генераторів.

Варто зазначити, що 60 генераторів – це забезпечення роботи всіх свердловин, наявних у громаді, враховуючи села. Це робота КНС, бюветів, забезпечення енергією очисних споруд, шкіл, садочків, лікарні та всіх установ, де ми зобов’язані підтримувати необхідний температурний режим. Це можливість зарядити мобільні телефони та, за потреби, скип’ятити воду", –

мер Українки Олександр Туренко

За словами Туренка, також уже проведено переговори з компанією, яка будує укриття.

"Це наразі єдина сертифікована компанія в країні. Сподіваюсь, дійдемо згоди і розпочнемо необхідні роботи. Є розуміння, що частину таких укрить нам допоможуть збудувати за кошти дежрбюджету. З даною компанією обговорено й будівництво пунктів обігріву в укриттях", –

мер Українки Олександр Туренко

Зазначається, що наразі в місті працюють над розробкою схеми локацій для установки генераторів та графіку їх підключення.

Нагадаємо, 19 жовтня в КОВА зазначили, що в області можливі планові відключення електроенергії, щоб їх не було – заощадливо використовуйте електроприлади.

Про те, які прості правила допомагають економити електрику – читайте в матеріалі "Погляд".

Також читайте про те, що їсти, якщо немає електрики та газу. Та, які продукти можна закупити заздалегідь, аби харчування всієї родини було збалансованим та повноцінним.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.