#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Культура

Україна увійшла до комітету ЮНЕСКО із захисту культурної спадщини у випадку збройного конфлікту

01.12.2021 0
Разом з іншими державами Україна працюватиме над убезпеченням культурної спадщини від наслідків збройних конфліктів.

Україна увійшла до комітету ЮНЕСКО із захисту культурної спадщини у випадку збройного конфлікту - зображення

Про це повідомили на Урядовому порталі.

Україну обрали членом комітету ЮНЕСКО із захисту культурної спадщини у випадку збройного конфлікту. Загалом до Комітету входять 12 країн, шість з яких обрали цьогоріч. Серед них: Україна, Фінляндія, Азербайджан, Ель-Сальвадор, Японія та Катар.

Чому це важливо?

Членство в Комітеті дасть Україні можливість впливати на порядок денний та прийняття рішень профільних питань. Також спільно з іншими державами-учасницями Україна працюватиме над убезпеченням культурної спадщини від наслідків збройних конфліктів.

«В умовах збройної агресії з боку РФ, їхнього намагання поширити кремлівську пропаганду, а також через постійні спроби привласнити собі українську культурну спадщину – членство України є важливим етапом для нашої держави. Це стане дієвим механізмом для посилення захисту наших пам’яток в анексованому Криму та на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей».

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко

Членство діятиме чотири роки, до 2025 року.

Нагадаємо, Чорнобильський комплекс хочуть внести в список культурної спадщини ЮНЕСКО.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.