Новини
Україна
Україна-суспільство
Економіка

Україна розпочинає приєднання до Організації економічного співробітництва та розвитку

06.10.2022
В цьому році в Києві має запрацювати регіональний офіс Організації.

Україна розпочинає приєднання до Організації економічного співробітництва та розвитку - зображення

Україна розпочинає приєднання до Організації економічного співробітництва та розвитку. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у традиційному відеозверненні в середу, 5 жовтня.

"Починаємо приєднання України до Організації економічного співробітництва та розвитку. Це одна з найпрестижніших глобальних організацій, вона об’єднує 38 найсильніших держав. Це демократії, це ринкові економіки, це більшість економічного потенціалу світу. Від Австрії до Японії, від Сполучених Штатів Америки до Південної Кореї, від Канади до Туреччини. Україна буде серед них і в цьому форматі. Ми подали нашу заявку на вступ, вона підтримана Організацією. Україна отримала спеціальний статус країни, що приєднується. І всі необхідні умови для повноправного членства ми виконаємо", –

президент України Володимир Зеленський

Глава держави повідомив, що вже цьогоріч у Києві запрацює регіональний офіс Організації.

Крім того Зеленський розповів, що Україна разом Іспанією та Португалією подає спільну заявку на проведення чемпіонату світу з футболу 2030 року.

"Шанс на її задоволення доволі високий. І річ не лише в тому, що наші країни відповідають критеріям, яких необхідно дотримуватися, щоб отримати право на проведення чемпіонату. Річ ще й у тому, що буде дуже символічно, коли три країни Європейського Союзу – Іспанія, Португалія та Україна – зможуть разом провести чемпіонат світу", –

президент України Володимир Зеленський

Організація економічного співробітництва та розвитку – це

Нагадаємо, 30 вересня Україна подала заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку. Також в той день Зеленський заявив, що після перемоги Україна стане повноправним членом ЄС.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.