Новини
Україна
За кордоном
Економіка

Україна потрапила в топ-3 світових лідерів з використання крипти

Лідером в рейтингу став В’єтнам.

Україна потрапила в топ-3 світових лідерів з використання крипти - зображення

Україна увійшла в топ-3 світових лідерів з використання крипти. Про це в четвер, 15 вересня, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, посилаючись на нове дослідження сьогодні опублікувала аналітична блокчейн-компанія Chainalysis.

Згідно з рейтингом, В’єтнам, Філіпіни та Україна входять до трійки країн із найбільшим використанням криптовалюти у світі. Саме в цих трьох країнах найбільша кількість власників криптовалюти, більше компаній, які приймають криптовалюту, та доступних біткоін-банкоматів.

Також до том-10 країн, які найактивніше використовують криптовалюту ввійшли:

  1. В’єтнам;

  2. Філіппіни;

  3. Україна;

  4. Індія;

  5. США;

  6. Пакистан;

  7. Бразилія;

  8. Таїланд;

  9. Росія;

  10. Китай.

Україна потрапила в топ-3 світових лідерів з використання крипти - зображення

Як зазначив Федоров, команда мінцифри багато працює над розвитком та легалізацією криптоіндустрії в Україні. Зокрема, було розроблено профільний закон "Про віртуальні активи", який у березні підписав Президент.

"Разом з Комісією з цінних паперів та фондового ринку продовжуємо роботу над законопроєктом про внесення змін до Податкового кодексу України, щоб визначити оподаткування операцій з віртуальними активами.

Ми хочемо створити в Україні найбільш сприятливі умови для розвитку криптобізнесу. Щоб світові криптокомпанії могли легально заходити в Україну та вести бізнес, використовуючи банківську систему. А українці – декларувати та захищати свої доходи у віртуальних активах", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна може стати країною № 1 у світі за розвитком military tech.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.