Україна
Технології
Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

Україна може стати країною № 1 у світі за розвитком military tech

Саме зараз в України є всі шанси посісти передові позиції в цій галузі.

Україна може стати країною № 1 у світі за розвитком military tech - зображення

Україна може стати країною № 1 у світі за розвитком military tech. Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За словами Федорова, в найближчі роки цей напрямок стане трендом у всьому світі.

"Зараз у нас є шанс посісти передові позиції в цій галузі. З шаленою мотивацією та неймовірним людським ресурсом.

Вчора разом з Міністеркою економіки Юлією Свириденко провели зустріч з ІТ-спільнотою і венчурними фондами. Обговорили розвиток military tech та можливості співпраці в межах Армії дронів", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Також міністр зазначив, що технологічний бізнес може допомогти не тільки донатами, але і програмним забезпеченням для БПЛА. 

"Важка зброя та технології — це те, що дає нам змогу отримати перевагу над ворогом на полі бою. І ми зробимо все для того, щоб її отримати", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що для "Армії дронів" вивчать 150 операторів. Як повідомлялося раніше, в Україні оголосили збір коштів на "Армію дронів" на початку липня. А вже через кілька днів стало відомо, що вже зібрано майже 200 млн грн, при цьому тільки за перший день на рахунок ЗСУ надійшло понад 84,6 млн грн. А зовсім нещодавно повідомлялося, що вже зібрано 510 млн грн і що на частину цих коштів придбають 60 мультикоптерів Matrice.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.