Україна
Україна-суспільство
За кордоном
Політика

Україна передає другу частину опитувальника для отримання статусу кандидата в ЄС

Рішення може бути вже в червні.

Україна передає другу частину опитувальника для отримання статусу кандидата в ЄС - зображення

Президент України Володимир Зеленський повідомив про передачу другої частини заповненої анкети-опитувальника для отримання Україною статусу кандидата на членство в ЄС під час зустрічі у режимі відеоконференції з президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Офісу президента.

"Я вважаю, що ці відповіді – це також невелика перемога нашої команди. Чекаємо на розгляд і висновки Єврокомісії. Хотілося б, щоб ці висновки були позитивні і щоб завдяки вам надання висновків було пришвидшено", –

президент України Володимир Зеленський

За словами президентки Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, рішення можуть ухвалити вже в червні.

"Я дуже вражена швидкістю, з якою ви підготували відповіді на наш опитувальник. Це стимулюватиме Європейську комісію працювати швидше", –

президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн

Також під час зустрічі президентка Єврокомісії зазначила, що ЄС працює над питанням запровадження ембарго на імпорт російських нафтопродуктів.

Нагадаємо, 8 травня в Ужгороді зустрілися перша леді України Олена Зеленська та перша леді США Джилл Байден.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.