Новини
Гостомель
Культура
Україна-суспільство

Ukrainer випустили документальне відео про Гостомель в аеропорт Антонова

19.08.2022
Ми декілька років поспіль домовлялися з Антоновим про документалку про Мрію і ось нарешті домовились. Щоправда, це вже не та Мрія, що літала і ще не та, що в майбутньому полетить.

Ukrainer випустили документальне відео про Гостомель в аеропорт Антонова - зображення

Торік на день народження мені подарували два польоти на літаку Аеропракт. Один від команди, другий – від друга. Мої близькі люди, не змовляючись, подарували мені ідентичні подарунки.

Знаючи, як я люблю авіацію і малу авіацію, я навіть зрадів, що зможу політати у різні сезони. Другий сертифікат, щоправда, не знаю, чи скоро зможу використати.

Ми летіли з пілотом над аеропортом Гостомель. Я дивився на взлітно-посадкову, літаки Мрію, Руслан, Антей так, як вже за кілька місяців це все побачили р*сняві десантники. Вони усі померли, на щастя, але лишили по собі руїни.

Ми декілька років поспіль домовлялися з Антоновим про документалку про Мрію і ось нарешті домовились. Щоправда, це вже не та Мрія, що літала і ще не та, що в майбутньому полетить.

Ми довго отримували дозвіл і врешті приїхали в Гостомель, запаркувались прямо перед розбитою Мрією і вся команда пішла до неї поближче знімати.

Я ж залишався сидіти в машині до останнього і намагався навіть не дивитись у той бік. Мені було фізично боляче, допоки не приїхав керівник підприємства і я вже не мав куди дітися.

Ми пройшлись крізь майже усі уламки літаків, щоб ви побачили масштаб цього дикунства і звірства. І так, цей нерв болить ще більше, коли розумієш, що попереджали і намагались врятувати літаки. Хоча музейні експонати, які вони також знищували, все одно ніхто б не врятував.

Як на мене це історія про безповоротність. ДП Антонов більше ніколи не зможе бути таким як колись, він або переродиться зараз під новим керівництвом, або залишиться назавжди у нашій памʼяті.

Ми випустили серію про Гостомель і мені досі боляче дивитись частину з аеропортом.

Першоджерело за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.