#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Суспільство

Учням старших класів дадуть можливість обирати шкільні предмети

30.12.2020 1 Косянчук Інна 0

Обов'язковим предметом у профільній школі буде українська мова та література: Шкарлет.


Фото з ресурсу Освіта.ua.

Міністерство освіти і науки формує старшу профільну школу, після чого старшокласники зможуть обирати предмети, які хочуть вивчати. Про це повідомив  ресурс Освіта.ua.

За словами очільника МОН Сергія Шкарлета, все ж один обов'язковий предмет у  профільній школі буде – це українська мова та література. А ось інші предмети старшокласники зможуть обрати самостійно, орієнтуючись на свої здібності й уподобання.

«Українська мова та література - те, що формує національний етнос, має бути обов'язковим у будь-якій країні. Це елемент самовизначення нас як українців. Я б і математику залишив як обов'язковий предмет — вона систематизує мислення, формує логіку. А далі вже все залежить від здібностей. Хоча є люди, які не схильні до математики, але можна програму побудувати так, щоб і таким учням було комфортно. Рахувати й писати все одно всім потрібно вміти. Хоча б для того, щоб калорії підраховувати», - зазначив міністр.

За його словами, що запланована профілізація не тільки в школі, але і в профтехучилищах.

«Якщо ми хочемо, щоб з нашою освітою рахувалися в світі, щоб наша освіта була зрозумілою, ми не повинні відставати від загальносвітової концепції. І будуть акценти за предметами з 10 по 12 клас», - підкреслив Шкарлет.

Як повідомляв «Погляд», вихованці Ірпінської школи мистецтв – лауреати трьох міжнародних фестивалів .

Також «Погляд» інформував, що шкільний автобус отримала Гаврилівка Бучанської ОТГ.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.