#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Культура

Учні театрального класу з Вишгородщини зібрали букет перемог

28.02.2021 Косянчук Інна 0

Новопетрівська дитяча школа мистецтв виховує таланти, які здобули  перші місця на Всеукраїнському та Міжнародному змаганнях.

Не кожне село може похвалитися своєю школою мистецтв. А у Нових Петрівцях з юними талантами працюють уже не перший рік. І копітка роботи приносить результати, які радують і дорослих, і дітей.

Зокрема, нещодавно у школі вітали учнів театрального класу, які перемогли у  Всеукраїнському на Міжнародному конкурсах. Про це повідомили у  комунальному закладі Петрівської сільської ради «Центр культурних послуг».

Зокрема,  Роман Овсяник (театральне мистецтво, 6 клас)  здобув перше місце у 114-му Всеукраїнському конкурсі-фустивалі «Різдвяні зоряні мости». Що відбувся за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, Національної спілки композиторів.

А учениця другого красу Віталіна Логвінчук (театральне мистецтво)  зайняла перше місце у міжнародному INTERNATIONAL FESTIVAL «CHRISTMAS STAR» Wonder Fest Georgia за підтримки посольства Грузії в Україні.

Подяку отримав і керівник театрального колективу Сергій Воробйов.

Жителі Київщини постійно радують своїми перемогами. Так, Арінп Бойко з Бучі перемогла одразу в трьох всеукраїнських конкурсах.

А юні броварчани у малюнках вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.