Новини
Київщина-суспільство

Учні Київщини отримають майже 6 тисяч планшетів від французьких партнерів

До реалізації проєкту долучилась організація Fédération Nationale de Protection Civile.

Учні Київщини отримають майже 6 тисяч планшетів від французьких партнерів - зображення
Планшети, які передадуть учням Київщини. Фото: Руслан Кравченко/Facebook

Освітні заклади Київщини отримають майже шість тисяч планшетів для навчання дітей. Планшети надали французькі партнери з регіону Іль-де-Франс. До реалізації проєкту долучилась організація Fédération Nationale de Protection Civile.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

Техніку передадуть в 55 інклюзивно-ресурсних центрів та дві їх філії. Планшети будуть використовуватися для організації індивідуальних корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами, зазначив посадовець.

Ще частину отримають заклади освіти, де навчається велика кількість дітей в інклюзивних класах. Ними обладнають ресурсні кімнати для занять. Крім того, техніку передадуть для занять в укриттях шкіл Київщини, Малій академії наук, медколеджах, освітніх центрах.

Гаджети отримають також діти із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та тимчасово проживають в Центрах соціально-психологічної реабілітації. Крім закладів освіти, частина планшетів буде передана Центрам надання адміністративних послуг для якісного та доступного обслуговування осіб з інвалідністю, йдеться у дописі.

"Якісна освіта неможлива без сучасної техніки. Попри війну ми прагнемо забезпечити нашим дітям повноцінне безпечне офлайн навчання. І навіть під час тривоги, наші діти повинні мати можливість продовжити займатися. А для цього потрібні гаджети", —

написав Кравченко.

Учні Київщини отримають майже 6 тисяч планшетів від французьких партнерів - зображення
Учні Київщини отримають майже 6 тисяч планшетів від французьких партнерів - зображення

Нагадаємо, що школи Київщини отримали майже 4 тис. ноутбуків для організації освітнього процесу. Та також українські вчителі отримали близько 30 тис. ноутбуків від Google.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.