У зоні ЧАЕС затримано подружжя браконьєрів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/chaes-ryba1.jpg)
За попередніми підрахунками, збитки від злочинної діяльності пари становлять близько 50 тисяч гривень.
Працівники місцевої поліції під час патрулювання зони відчуження виявили човен правопорушників на р. Прип’ять поблизу півострова Домантов.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/chaes-ryba2.jpg)
У сітках подружжя рибалок з Іванківського району Київщини, знаходилося 185 свіжовиловлених риб. Багатий, однак незаконний, улов окуня, карася, жереха, сазану тощо.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/chaes-ryba.jpeg)
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років. Триває досудове розслідування.