У Згурівському районі облаштували два міні-футбольних поля
Спортивні поля створено в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/101908468_2278685982439537_217232964726030336_n.jpg)
Футбольне поле із штучним покриттям розміром 42х22 м, а також майданчиком з вуличними тренажерами, розташувалися у Згурівці за адресою: вулиця Українська, 61.
Фінансується закупівля спортивного обладнання для будівництва спортоб’єктів коштом обласного бюджету, а облаштовуються майданчики за рахунок місцевого бюджету.
Управлінням фізичної культури КОДА 2017 року передано комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям та тренажерним обладнанням в Згурівці на суму 833 333 грн.
Також в селі Нова Олександрівка відкрито спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям (42 х 22 м) по вулиці Перемоги, 2.
Облаштовано поле на виконання державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/101848175_2278685822439553_7713726019114369024_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/102715468_2278686052439530_1147015194430406656_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/102291828_2278685815772887_4762176501338603520_n.jpg)