У Вишгороді затримали злодія, який крав речі з автівок і приміщень
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1209_seriya1.jpg)
Місцевий житель під час вчинення злочинів перебував на випробувальному терміні
З серпня по листопад Вишгородом прокотилася низка крадіжок з автівок та господарських будівель. Зокрема, до Вишгородського відділу поліції за цей час надійшло 12 повідомлень про такі злочини. Поліція взялася за розшук крадія.
Зусилля правоохоронців увінчались успіхом. Як повідомив сьогодні, 9 грудня Вишгородський відділ поліції, у ході оперативно-розшукових заходів встановлено, що цих крадіжок причетний 45-річний раніше судимий місцевий житель, який, до того ж, перебував на випробувальному терміні. Вишгородські правоохоронці затримали серійного крадія.
Правоохоронці продемонстрували на фото викрадене майно, яке вони вилучили як речові докази.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1202_Seriya2.jpg)
"Чоловік вчиняв злочини з корисливих мотивів. За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від трьох до шести років позбавлення волі", йдеться в повідомленні правоохоронців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1209_seriya3.jpg)