Новини
Новини Київської області
Акції
Вишгород
Культура

У Вишгороді проходить творча акція «Тссс… Матуся…»


Районна організація товариства Червоного Хреста проводить захід для представниць вразливих категорій

«Тссс… Матуся ліпить!», «Тссс… Матуся малює!» – такі творчі заняття уже відбулися в рамках тижневої Акції психосоціальної підтримки для багатодітних мам, мам-переселенок та інших вразливих категорій. Акція присвячена Дню матері, і підтримана проектом Данського Червоного Хреста. Івент-подарунки отримали 14 матусь.

Одне з занять – виготовлення керамічних виробів на гончарному колі – відбулося у музеї давньоруського гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника. Під керівництвом майстра Яніни Волосянкіної у місці, де тисячоліття тому розвивалось вишгородське гончарство, жінки творили горнятка, мисочки. «Глина сама по собі має жіночу енергетику, тому година ліплення розслаблює та зачаровує, має психологічну терапію», зауважує співробітник Вишгородської райорганізації ТЧХ Світлана Рулевська.

А спільно зі студією "Арт Творці!" відбувся майстер-клас з живопису "Тссс… Матуся малює!" Художник Наталія Анохіна подарувала години щастя не лише матусям, й їхнім діткам, що перетворило заняття не лише в гамірне, а й у справді у свято.

«Велике спасибі районній організації ТЧХ за такі прекрасні заходи! Дуже душевно нас прийняли, по-домашньому. Там працюють чудові люди, які дарують нам позитивні емоції й хороший настрій. І дякую викладачу живопису за майстер-клас, і я, і дитина досі від враженням. Вперше спробували себе в ролі художників», поділилась враженнями Надія після творчих занять.

А загалом, зауважують учасники акції, це прекрасно, що з"явиласьтака можливість відпочити і водночас спробувати себе у творчості, адже матусі, для яких організували таке свято, зазвичай дуже зайняті, і не часто відволікаються на подібні речі. То ж із захопленням сприйняли таку «віддушину». У суботу відбудеться ще одне творче заняття – цього разу це буде танцювальний майстер-клас у Вишгородській  студії Yuma.