Новини
Новини Київської області
Анонси
Вишгород
Культура

У Вишгороді оголошено конкурс дитячого документального фото


Районна організація товариства Червоного хреста України до 1 серпня приймає дитячі світлини на конкурс «Літо-2020».

Ілюстрація з Фейсбук-сторінки Вишгородської РОТЧХУ

Карантинні правила внесли корективи до звичного літнього дитячого відпочинку, яким супроводжуються канікули. Яким побачили діти цьогорічне літо, і чи відрізняється бачення дорослих і дітлахів? Це вирішила з’ясувати Вишгородська районна організація товариства Червоного хреста України, оголосивши конкурс дитячого документального фото «Літо-2020».

«Любі дітки, фотографуйте свою родину, друзів, те чим займаєтесь. На конкурс приймаються роботи, зроблені авторами віком від 5 до 17 років у 2020 році. На фото не має бути позувань, це не селфі, а те, що має цінність з плином часу – відпочинок родини, будинок бабусі, побут сім'ї тощо. Найатмосферніші фото відправляйте на поштову скриньку vrotnx@ukr.net з позначкою "літо 2020" до 1 серпнязакликає Вишгородськра РОТЧХУ, і просить зазначати у листі ім'я та вік фотографа, телефон для зв' язку, та супроводжувати світлину коротким описом того, що на ній зображено.

Організатори конкурсу зауважують, що переможці та учасники отримають подарунки. Дитячі роботи оцінюватиме журі, серед членів якого: Катерина Куцевол,  - сучасна фотографиня, переможниця Abstract Photography, авторка фото, обраного Vogue Italia; Надія Таравська - викладач фотомайстерності в Taravska Nadiia photo, неодноразова обраниця Vogue Italia; авторка багатьох виставок; Олена Білоус - документальний та комерційний фотограф, фотографиня National Geographic, волонтер Червоного Хреста, авторка проектів "Самота", "Заходьте в гості".

Як повідомляв "Погляд", фотохудожниця Олена Білоус презентувала авторський проєкт, героями якого стали звичайні люди.