У Вишгороді до World Kindness Day приурочили новий мультик
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1113_Mult.jpg)
Соціальний мультфільм про добро створили учасники анімаційної студії Вишгородської Районної Організації Товариства Червоного Хреста України
Сьогодні, 13 листопада, у багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день доброти – World Kindness Day. «Дуже знаково що ця дата співпала з прем'єрою нашого нового соціального мультика від анімаційної студії Червоного Хреста під керівництвом Катерини Федоряк», повідомила Вишгородська Районна Організація Товариства Червоного Хреста України.
Мультфільм можна переглянути за посиланням.
В анімаційній студії у Вишгороді діти самі створюють мультики. Як зауважує керівник студії Катерина Федоряк, вони не лише учаться мистецтву створювати соціальні мультиплікаційні короткометражки, а й налаштовуються на хвилю позитиву, чуйності й добра, і передають свій настрій глядачам. Таких мультфільмів створено уже кілька.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1113_Mult2.jpg)
ДОВІДКА. Доброю традицією для багатьох країн стало щорічне святкування 13 листопада Всесвітнього дня Доброти (World Kindness Day), датою для якого був вибраний день відкриття в 1998 році в Токіо 1-ї конференції Всесвітнього руху доброти. У цьому заході брали участь представники Австралії, Канади, Японії, Таїланду, Сінгапуру, Великобританії і США (пізніше до Руху приєдналися й інші країни). Організація «Всесвітній рух доброти» була створена в Японії роком раніше, в 1997-му, і зібрала під свої прапори» однодумців руху доброти з різних країн – волонтерів та добровольців, які з року в рік невпинно діють по всьому світу і своїми справами надихає людей на здійснення добрих вчинків. І сьогодні приєднатися до них можуть всі бажаючі зробити добрий, щирий, благородний вчинок, інформує uezd.