Новини

У Віті-Поштовій просвітили тих, хто не знає про децентралізацію


29 червня громадська організація "Єдність громади - заможне село" прямо на вулиці інформувала жителів про переваги об'єднаних територіальних громад.

Активісти в рамках гранту "ПУЛЬС" від організації USAID запросили директора Киівського центру розвитку місцевого самоврядування Олега Любімова. Експерт зазначив, що громадам варто було провести мирну акцію протесту під КОДА, щоб пришвидшити отримання висновку від адміністрації.

Цікаво, що велика кількість місцевих жителів досі не в курсі суті реформи. "Здавалось, після проведених громадських слухань та двох інформаційних заходів, вже не залишилось би людей, які не знають про децентралізацію. Але ні – ще такі були й вони активно дізнавались від активістів про сутність самої реформи децентралізації, можливості, які вона надає та напрямки розвитку власного села в цьому", - зазначає організаторка заходу Марина Дієліні.

Найбільше активних мешканців Юрівки та Віти-Поштової обурує затягування процесу об'єднання. Зокрема той факт, що незважаючи на їх бажання створити ОТГ з Гатним, обласне керівництво може насильно об'єднати громаду з Бояркою чи Вишневим.

Нагадаємо, минула зустріч в рамках проекту "ПУЛЬС" відбулась 11 травня, де жителі обговорювали спроможність Гатнянської ОТГ.