Новини
Новини Київської області
Бучанський район
Вишгородський район

У Вишгородському та Бучанському районах сьогодні може бути гучно

На Київщині ліквідовуватимуть вибухонебезпечні предмети.

У Вишгородському та Бучанському районах сьогодні може бути гучно - зображення

У двох районах Київської області сьогодні може бути гучно. Про це в четвер, 11 травня, повідомили в Київській обласній військовій адміністрації.

"У Вишгородському районі може бути гучно. Сьогодні, 11 травня, у районі проводять ліквідацію вибухонебезпечних предметів", ‒

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Також вибухи можуть лунати в Бучанському районі, там теж ліквідовуватимуть ВНП в одній із громад.

Місцевих жителів закликають зберігати спокій, натомість під час повітряної тривоги перебувати в укриттях.

Як повідомлялося, на Київщині вже знищено майже майже 75 тис. вибухонебезпечних предметів. Всього з початку робіт фахівці очистили 21660,63 га території, з них 5057,58 га – с/г угідь, 61,29 га – акваторії водних об’єктів. Також піротехніки перевірили 2129 домогосподарств, 284 об’єкти, 1898,93 км автомобільних доріг, 1393,31 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу.

Варто зазначити, що на сьогодні 11,4 тис. га в Бучанському, Вишгородському та Броварському районах потребують обстеження та розмінування.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.