Новини
Новини Київської області
Васильків
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

У Василькові незаконно продавали піротехніку


Поліція зафіксувала факт несанкціонованої реалізації феєрверків на центральному ринку міста  

Новорічні феєрверки – річ, яка може додати настрою, але може й стати причиною багатьох проблем, аж до завдання шкоди здоров’ю, таке теж трапляється. Покупці такого товару мають бути обачними, і дивитися, що купують. Втім, поліція також на сторожі.

Зокрема, на Васильківщині, аби попередити незаконний обіг піротехнічних виробів та захистити юдей від травмування, правоохоронці спрямовують свою увагу й на виявлення фактів незаконної торгівлі піротехнікою.

Зокрема, 25 грудня під час відпрацювання території обслуговування на центральному ринку Василькова співробітники поліціїі виявили та задокументували факт незаконного продажу піротехнічних засобів.

«Піротехніку вилучено, а на продавця складено адміністративний протокол за ст. 195-6 КУпАП (Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів)», повідомляє Поліція Васильківщини.

Також правоохоронці просять усіх, кому відомо про факти незаконної реалізації піротехнічних виробів, а також порушення порядку їх використання, повідомляти за номером «102» для вжиття заходів реагування. Також звертають увагу батьків, аби вони стежили за тим, щоб діти не купували піротехніку самостійно, а тим більше, щоб не використовували без нагляду вибухонебезпечні забавки.

Фото: Поліція Васильківщини