У Василькові невдовзі з’явиться Школа лідерів
З 1 жовтня у Василькові на базі Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості почне функціонувати Школа лідерів учнівського парламенту.
![У Василькові невдовзі з’явиться Школа лідерів](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-23_10-10-31.jpg)
Її мета – виховати майбутніх лідерів як учнівського парламенту, так і шкільних органів учнівського самоврядування.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-23_10-10-32.jpg)
У Школі діти вчитимуться розвивати свої лідерські навички, опановуватимуть правила групової взаємодії та продуктивного спілкування, вивчатимуть ігрові технології та прийоми роботи з аудиторіями, а також навчаться складати проекти та відстоювати свою громадянську позицію.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/000yzobrazhenye_viber_2019-09-23_10-10-31.jpg)
Школа працюватиме під керівництвом координатора учнівського самоврядування Сергія Снігірьова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-23_10-19-36.jpg)
Майбутні лідери вже збирались на перше організаційне заняття 21 вересня.