У Василькові «на гарячому» упіймали невідомих, які викидали купу сміття в яр
27 листопада голова постійної депутатської комісії Васильківської міської ради з питань регулювання земельних відносин Олесь Денисенко зафіксував правопорушення: невідомі викидали сміття зі свого автомобіля в яр.
![У Василькові «на гарячому» упіймали невідомих, які викидали купу сміття в яр](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78271082_2491990067753102_8988370680756043776_n.jpg)
Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці: «Щойно з автомобіля Газель в яр поряд з військкоматом невідомі вивантажували велику гору сміття. Сфотографовано процес вивантаження та номерний знак. Викликано наряд поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76784556_2491990121086430_2107232550236717056_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75443010_429200738002512_2081535455962071040_n.jpg)
Місцевий активіст Владлен Сергієнко у соціальній мережі прокоментував зазначену подію: «Вивіз сміття з Василькова здійснює ТОВ «Раунд рісайклінг». Населення має укладати договори і регулярно сплачувати. Бізнес може вивозити відходи самостійно на ТОВ «Укрвторенергоресурс», де їх приймають на сортування та розміщення на полігоні за визначеними тарифами. Свині вивозять сміття в лісопосадки, урочища і навіть висипають з вантажівок в межах Василькова, бо не хочуть платити за утилізацію…».