Анонси
Культура
Обухівський район

У Трипільському музеї відкриється виставка виробів із лози

Господиня виставки сама заготовляє сировину для своїх виробів, сама готує їх належним чином для подальшого використання.

У Трипільському музеї відкриється виставка виробів із лози - зображення
Фото - Департамент культури та туризму КОДА

В Трипільському музеї відкриють виставку обухівської майстрині лозоплетіння Марини Зуєвої "Лоза в моєму серці"

Про це повідомляє КЗ КОР "Київський обласний археологічний музей".

Назва виставки не випадкова, адже обухівська майстриня захопилася виготовленням виробів з лози ще у дитячому віці. Вперше майбутня майстриня побачила вироби з лози на ярмарку і відтоді вирішила навчитися цьому ремеслу. Дитиною вона виявилася наполегливою, тому зараз, через 37 років, у її доробку - тисячі робіт та сотні виставок. Господиня виставки сама заготовляє сировину для своїх виробів, сама готує їх належним чином для подальшого використання. Лоза для неї - жива.

Виставка відкриється 7 березня о 14:00 за адресою: с. Трипілля, вул. Героїв Трипілля, 12.

У Трипільському музеї відкриється виставка виробів із лози - зображення

Нагадаємо, Обухівський рушник визнали об’єктом культурної спадщини України. По всій Україні збережено всього 32. В основу орнаменту покладено головний символ української вишивки - Дерево Життя (Древо Роду).

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.